KAYMAKAMIMIZDAN BAŞARI BELGESİ ÖDÜLÜ
 
      Kaymakamımımız Sayın Recep AYDIN, Emniyet Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Etkinlikleri kapsamındagörev yaptıkları süre içerisinde sunulan kamu hizmetlerinde göstermiş oldukları başarılı çalışmalar ve üstün gayret ile örnek davranışlarından dolayı  İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 2 polisi "Başarı Belgesi" ile ödüllendirdi.
 
       İlçe Emniyet Amiri Ferhat ARSLAN, Polis memuru Murat KÖROĞLU ve Polis Memuru Buğra KAR’ ı makamında kabul eden Kaymakamımız Sayın Recep AYDIN, İlçemizde göstermiş oldukları özverili ve titiz çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.Polis memuru Murat KÖROĞLU ve Polis Memuru Buğra KAR, başarı belgelerini Kaymakamımız Recep AYDIN’ ın elinden aldı.
 
        Sarıcakaya Anaokulu öğrencileri, Polis Haftası dolayısıyla  İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret etti. İlçe Emniyet Amiri Ferhat ARSLAN, öğrencilerle bire bir ilgilenip, onlara hediyeler verdi, ikramda bulundu. Daha sonra öğrencilere emniyetin birimleri gezdirildi. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 
 
İSAY2 Galeri