SYDV’ DEN ENGELLİ AİLEMİZE KONUT
 
          Vatandaşlarımızın en temel ve zaruri ihtiyaçlarından biri olan konut ihtiyacının karşılanması ve modern yaşam standartları çerçevesinde hayatlarına devam edebilmeleri amacıyla  İlçe Merkezinde ikamet eden engelli ailemizin ikamet etmekte olduğu eski ve bakımsız evlerinin yerine İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından prefabrik konut yapılarak ailemize teslim edilmiştir.
      Ailemizi evlerinde ziyaret eden Kaymakamımız Sayın Recep AYDIN “Kaymakamlık olarak her zaman vatandaşlarımızın, özellikle de muhtaç, hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın yanında olmaya ve devletin sıcak elini onlara göstermeye çalışıyoruz. Bu projeyle de sosyal devlet olmanın gereğini yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu güne kadar birçok muhtaç vatandaşımızın evlerinin onarımını gerçekleştirdik. Bundan sonra da imkanlar dahilinde yardıma muhtaç vatandaşlarımızın bir ömür yüzlerini güldürecek projeleri yapmaya devam edeceğiz.”  dedi.
           Yapılan yardımlardan duydukları memnuniyeti dile getiren ailemiz Kaymakamımız Recep AYDIN’ a  ve yetkililere teşekkür etti. 
 
 
İSAY2 Galeri